İstanbul Nişantaşı’nda faaliyet gösteren AKŞAHİN HUKUK yıllardır şahıs veya tüzel kişiliğe haiz müvekkilleri için profesyonel danışmanlık hizmeti vermekte ve çözüm üretmektedir.
Akşahin Hukuk Bürosu İstanbul Avukat

Av. Özlem AKŞAHİN

KURUCU AVUKAT
İSTANBUL BAROSU

Konya Selçuk Üniversitesi'nden 1998 yılında mezun olmuştur. 2001 - 2010 yılları arasında İş Bankası bünyesinde çalışmıştır. 2010 yılından itibaren serbest avukatlık yapmaya başlamıştır.  İngilizce bilmektedir

Av. Mustafa BULUT

AVUKAT
İSTANBUL BAROSU

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden 1985 yılında, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1995 yılında lisans eğitimlerini ile Ankara Gazi Üniversitesinden ise 1992 yılında Yüksek Lisans eğitimini tamamlayıp mezun olmuştur. 1992-2017 yılları arasında Maliye Bakanlığında Vergi Müfettişi ve Kamu İç Denetçisi olarak görev yapmıştır. 2002-2009 yılları arasında Vergi Müfettişlerinin eğitimlerine öğretici olarak katılmış olup, tüm vergi kanunları, genel muhasebe, maliyet muhasebesi, revizyon, rapor yazma teknikleri konularında Maliye Bakanlığı bünyesinde eğitim çalışmaları vermiştir. 2009-2017 yılları arasında Maliye Bakanlığı koordinasyonundaki İç denetim kapsamında; risklerin belirlenmesi, yönetimi, ortadan kaldırılmasına yönelik kurum yönetimlerine önerilerde bulunmak, mali kayıp ve kaçakların tespiti, yolsuzluk ve usulsüzlüklerin belirlenerek tekrarlanmamasına yönelik önlemlerin alınması ile kurum faaliyetlerinde verimliliğin artırılmasına yönelik tavsiyelerde bulunmak amacıyla kurumların üst yönetimlerine raporlamalar yapmıştır. İstanbul Barosu'na kayıtlı olarak Akşahin Hukuk Bürosu nezdinde mesleğini icra etmektedir.

Av. Merve Fatma ŞENTÜRK

AVUKAT
İSTANBUL BAROSU

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2018 yılında mezun olmuştur. İngilizce  bilmektedir. İstanbul Barosu'na kayıtlı olarak Akşahin Hukuk Bürosu nezdinde avukatlık stajını sürdürmektedir.

Meva AKGÜN

ASİSTAN
×

Hello!

Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us an email to info@ozlemaksahin.av.tr

× How can I help you?